Frum domny Nejmedia.net

Reklama zde. Your ad here.

Kvalitn nstroje pro webmstery:
Nejmedia.net , Web-recenze.cz,
Katalog klan Godlike.cz , Ankety a potadla
 - Seznam tmat - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

Frum Nejmedia / Pagerank.nejmedia.net / Pagerank kalkulátor pozastaven
Autor Zprva
admin
Administrtor
# Zaslno: 20 j 2006 14:28

Pokud má nìkdo zájem o zaindexování svého webu, a? se ozve...

Secret
len
# Zaslno: 10 Pro 2006 08:46

nechápu proè ale vaše stránky mají všechny hlavu a patu akorád jim chybý jedna poctatná vìc a to je Design takhle zoufali dezign už sem dlouho neviïel ná žádné stránce celkem na úrovni vydím že v kódu to úmýte ale to je tak všechno jako ty http://www.ankety.nejmedia.net/ maj do brý nápad i provedení ale design nìjak vymyzel když sem se na to juknul tak to vypadá jako by to dìlal nìjaký sedmáèek a kreslil to v malování. Ty http://www.nejmedia.net/ tak propracovanost sistému ale nìjak vymyzel design a ten dìlá doopravdy hodnì .. Zkuzte s tím nìco uïelat a uvidíte že s lidma to bude lepší a budou se jen hrnout .. :)

admin
Administrtor
# Zaslno: 19 Pro 2006 12:40

Ano, máte pravdu,
mé stránky nejsou zrovno designerské skvosty.
Soustøedím se pøedevším na použitelnost, funkènost a pøehlednost.
Rozhodnì zastávám názor, že obsah a použitelnost stránek je podstatnìjší než nìjaké krásné grafické prvky, které se akorát dobu naèítají.
Ale když už o tom mluvíme, máte pravdu, jsem amatérský designer a pro dìlání grafiky opravdu používám pøevážnì windowsovské malování (a to i pøes to, že v základech ovládám spousty profi grafických programù).
Káždý dìlá co umí, já se snažím programovat -> pokud by mi nìkdo chtìl pomáhat s grafikou, milerád ho uvítám.

abcdef123
len
# Zaslno: 4 Kv 2007 18:30

neim co máš Secret - design je jen 1/4 úspìchu ty zbývající 3/4 jsou použitelnost a návštìvnost!!!

A to by vìdìlo i 7 letý dìcko!!! Takže pokavaï máš moc èasu tak si jdi malovat do malování!!!

Loika4
len
# Zaslno: 28 en 2008 14:29

Pøesnì tak, design je pro blondýny, nás zajímá obsah :-)

Vae odpov

Code  vypnout *Co to je?
Napite s diakritikou slovo "cervena":

» Uivatelsk jmno  » Heslo 

miniBB forum software © 2001-2021
Erotick pomcky